We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.

عن Price per unit Comparison

السعر لكل وحدة مقارنة بين البنود 2

This application is used to save money in the shopping cart. Compare unit prices between 2 items.

For example, you can compare the price of 2 offers of toilet paper (Item A and Item B).

Item A costs 8.95 and has 60 units + 20 gift and Item B costs 10 and has 85 units.

At first it seems that it is cheaper Item B but considering the 20 units gift is cheaper Item A:

Price/unit Item A: 0.11

Price/unit Item B: 0.12

Data to enter:

     * Price Item A.

     * Units Item A.

     * Price Item B.

     * Units Item B.

Results:

* The cheapest is the green one.

* The most expensive is the red one.

* If you have only one item the result is in purple.

Features:

     - 2 languages: English and Spanish.

     - Simple interface.

For any questions or improves contact in the email that appears in the application.

تحديث لأحدث إصدار 1.2

Last updated on 14/06/2020

- It solves some display problems

جاري في الترجمة...

معلومات أكثر ل تطبيق

احدث اصدار

طلب Price per unit Comparison تحديث 1.2

محمل

Lágrima Y Sonrisa

Android متطلبات النظام

Android 4.1+

عرض المزيد

Price per unit Comparison لقطات الشاشة

اللغات
اشترك في APKPure
كن أول من يحصل على الإصدارات السابقة والأخبار والأدلة لأفضل ألعاب وتطبيقات الأندرويد.
ًلا، شكرا
اشتراك
تم الاشتراك بنجاح!
أنت مشترك الآن في APKPure.
اشترك في APKPure
كن أول من يحصل على الإصدارات السابقة والأخبار والأدلة لأفضل ألعاب وتطبيقات الأندرويد.
ًلا، شكرا
اشتراك
نجاح!
لقد اشتركت في أخبار لدينا الآن لدينا.